sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Özgün bir moda ve yaşam tarzı olarak hayatına yeni başlayan EOSELIO markamız, yenilikçi yüzünün arkasında tecrübe ve başarılı üretim gücünü de barındırarak tarzınızı en alımlı, zarif ve konforlu şekilde yansıtmanız için en iyiler tarafından tasarlandı, üretildi ve gardıroplarınıza doğru bir yolculuğa çıktı.

2020 yılında yeni bir marka olarak başlayan serüvenimiz aslında 1988 yılında kurulan ve yıllardır dünyada en çok bilinen ve sevilen pek çok markanın Türkiye’deki güvendikleri adres haline gelen TAHA GROUP üretim şirketlerimizin tecrübe ve sektör bilgilerini harmanlamasıyla çok daha önceden başladı.

Uzun yıllardır modanın nabzını  yakından takip eden deneyimli kadrolarımız,  aranan özgünlük ve zarafetin sade ama doğru detaylarla sağlanabileceği ve zamansız ürünlerle kombin kolaylığı yaratılabileceğini EOSELIO markamızla sunmayı başardı.  

Üretim tecrübemizin katkısıyla yalnızca ürünlerimizin tasarımlarını değil toplam kalite bilincimizi de ön plana çıkarıyoruz.  

Zamansız zarafeti düşünerek oluşturduğumuz koleksiyonlarımızda fonksiyonellik, konfor, çevre dostu ve sezonluk trendleri aynı anda bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Ürün ve tarz seçimlerimize müşteri mutluluğu kadar sosyal ve çevresel sorumluluk bilincimizi de yansıtıyoruz. Amacımız yalın güzelliğinizi ortaya çıkarırken çevre ve doğayla da dost kalabilmenin keyfini birlikte paylaşmak…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.